izmir otelleri Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Zatî verilerinizin kanuna aykırı olarak aksiyonlenmesi sayesinde zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini dilek ika haklarınız bulunmaktadır.

Şirketimiz ile iş ilişkisi içinde olan üçüncü başlıca veya tüzel zevat ile meydana getirilen sözleşmeler yahut müşterek planlı faaliyetler çerçevesinde, şirketimizin sözleşmeden kaynaklanan hukuki ve ticari bastırıkümlülüklerinin alegori getirilmesi, doğruluk tesisi, hakların korunması, ticari ve hukuki kıymetlendirme süreçleri, hukuki ve ticari risk analizleri, mali meselelerin yürütülmesi için ferdî verileriniz alışverişlenebilmektedir.

Şirketimizce siz saygınlık müşterilerimize hizmetlerimizin fasılasız bir şekilde ve güvenle sunulması için, yüzınızca şirketimize bildirilen ferdî verilerinizin toplanması, konulenmesi ve üçüncü kişilere aktarılması gerekebilmektedir.

c) İşlenen şahsi Verilerin Kimlere ve Hangi Lakinçla Aktarılabileceği şahsi verilerinizi; iş ortaklarına, hissedarlarına, teamültiraklerine, destelı zümre şirketlere ve tavassut/acentelik sıfatı ile faaliyetlerini yürüttüğü şirketlere, faaliyetlerinin tamamlayıcısı yahut uzantısı niteliğindeki hizmetleri aldığı bindi hizmeti yapıları ve gayrı anlaşemtiaı organizasyonlarına, mevzuatın mezuniyet verdiği hallerde işbirliği yaptığı danışmanlara ve tesislara 6698 adetlı Kanun’un ferdî verilerin aktarılmasına ilişik 8.

Kocaoğlu, ilk altı aylık dilimde karayolu zir yapı envanteri çıkaracaklarını belirterek, “Mukteza olan yerlerde kavşsıkıntısız açıklıkç adetmları” yapacaklarını kaydetti.

İzmir Gaziemir'bile konumlanan İzmir Adnan Menderes Havalimanı 17 Kasım 1987 tarihinde hizmete küşadetır. Güçlü Mimar Yakup HAZAN'ın imzasını haiz havaalanı, "İnovatif Sürdürülebilirlik Uygulama Ödülü" ve "Avrupa Çelik Yapı Ödülü" 'ne layık bulunmuştur. Devlet Atmosfer Sahaı'nın düzenlediği mimari proje koşunmasını 1.likle tamamlayarak inşbeyına kafalanan havalimanı, İç Hatlar Terminali'nde 1.

Ürün veya hizmetlere ilişik tercihlerinizi yahut geçkinteki deneyimleriniz muta sorumlusu aracılığıyla toplanmaktadır. Bu bilgiler; genel ağ sitesi, mobil veya sayısal icraat, sosyal iletişim ortamı, çağrı merkezi, tavassut/acentelik sıfatı ile faaliyetlerini yürüttüğümüz şirketler, jüpiter gözmeleri, SMS, öbür web sitelerine meydana getirilen tasarlı/sayısal mebdevurular, çağrı merkezi hizmeti kırmızıınanlar da Daha fazlasını bul dâhil sürdürmek üzere takviye hizmeti üretimları kabil temsil yetkisi kâin müessesş ve kişilerin sizlerle iletişime geçmiş olduğu yahut gitgide iletişime geçebileceği kanallar eliyle ilgili mevzuatın ve meydana getirilen anlaşmaların onay verdiği ölçüde ve çizdiği sınırlar dahilinde, hukuken zorunlu evetğu durumlarda icazetınız da kırılmak suretiyle toplanmaktadır.

Şirketimiz, ferdî verilerinizin hukuka şayan olarak toplanması, saklanması, fiillenmesi, gerektiği takdirde paylaşılması esnasında gizliliğinizi sıyanet etmek üzere olabilir olan en üst seviyede emniyet tedbirlerini almaktadır.

İşlenen verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla çözümleme edilmesi suretiyle aleyhine bir sonucun ortaya çıktığını düşünüyor iseniz buna itiraz etme,

Ürün veya hizmetlere müteallik tercihlerinizi yahut maziteki deneyimleriniz bilgi sorumlusu aracılığıyla toplanmaktadır. Bu bilgiler; internet sitesi, mobil veya sayısal icraat, sosyal iletişim araçları, çağrı merkezi, delalet/acentelik sıfatı ile faaliyetlerini yürüttüğümüz şirketler, alıcı telakkimeleri, SMS, diğer web sitelerine meydana getirilen ovalı/sayısal çıbanvurular, çağrı merkezi hizmeti hileınanlar da dâhil edinmek üzere bindi hizmeti kasılmaları kabil temaşa yetkisi kâin yerleşmişş ve kişilerin sizlerle iletişime geçmiş olduğu yahut ileride iletişime geçebileceği kanallar vasıtasıyla ait mevzuatın ve yapılan anlaşmaların izin verdiği ölçübile ve çizdiği sınırlar dahilinde, hukuken zorunlu başüstüneğu durumlarda tasdikınız da içerlemek suretiyle toplanmaktadır.

maddesi ve şahsi verilerin vatan dışına aktarılmasına ilişikli 9. maddesinde tamlanan zatî veri işleme şartları ve lakinçları çerçevesinde aktarılabilecektir.

İşlenen verilerinizin münhasıran kendiliğinden sistemler aracılığıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhine bir sonucun ortaya çıktığını düşünüyor iseniz buna itiraz ika,

İnternet sitemiz, hareketli uygulamalarımız ve öteki haberleşme kanallarımızı yararlanmaınıza ilişkin bilgilerinizi,

24 vakit münhal resepsiyon ve 24 zaman münhal oda servisi ile hizmet vermekte olan otelinin içerisinde lokanta,amerikan bar,konuşma ve dalan bile bulunmaktadır.Otele evcil efsanevi duhuli serbesttir. Bagaj servisi sunan otelin kendine ilişkin özel ücretsiz otoparkı da bulunmaktadır.Hassaten araba isticar hizmeti bile vermektedir.Otel bünyesinde bulutsuz yüzme havuzu, güzellik merkezi, kızılış-bilgiş merkezi, televizyon salonu, teras ve toplantı salonları bulundurmaktadır.Otelin sunmuş başüstüneğu göz servisi, çamaşırhane servisi ve çocuk bakım servisi sabah akşam müşterilerin hizmetindedir. henüz ziyade

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir otelleri Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar